O firmie /

Troche historii

Rozpoczęliśmy działalność gospodarczą w roku 2005 pod nazwą CLM Leszek Gryncewicz. Początkowo zajmowaliśmy się sprzedażą części i akcesoriów do pojazdów samochodowych oraz doradztwem w zakresie prowadzenia działalności. W roku 2007, zajęliśmy się sprzedażą gotowych kompletów wiązek samochodowych. Zajmowaliśmy się jedynie projektowaniem wiązek, zaś ich produkcję zlecaliśmy zewnętrznej firmie. Dodatkowo przy współpracy z inżynierami firmy Impact Automotive Technologies z Pruszkowa zajmowaliśmy się projektowaniem instalacji elektrycznych na potrzeby powyższej firmy, a dotyczyło to rozwiązań technicznych do zastosowania przy produkcji samochodu o napędzie elektrycznym. Współpraca ta odsłoniła nam nowe możliwości.

Dalszy rozwój

Zaprojektowana przez nas wiązka przewodów elektrycznych znalazła zastosowanie przy produkcji samochodu elektrycznego SAM, w związku z czym firma Impact Automotive Technologies z Pruszkowa podpisała z nami przedwstępną umowę współpracy, przedmiotem której jest wytwarzanie i dostawa wiązki przewodów elektrycznych do tego samochodu (dnia 13.06.2008 r. została podpisana już umowa kooperacyjna).

Dnia 02.04.2008 r. zmieniliśmy charakter prowadzonej działalności, głównie na typowo produkcyjną dotyczącą m.in. produkcji wyposażenia elektrycznego i elektronicznego do pojazdów silnikowych. Aktualnie wykonujemy bardzo szeroką gamę wiązek elektrycznych, i specjalistycznych przewodów elektrycznych.

O firmie

Nasz Zespół

project-1

ROBERT
BOKUNIEWICZ

Produkcja

project-1

WOJCIECH
ABRAMOWSKI

Dział techniczny

project-1

LESZEK
GRYNCEWICZ

Dział handlowy i administracja